Hlavní strana KariéraKonstruktér

Konstruktér

Pracovní pozice jejíž náplní je zejména návrh strojních celků a tvorba modelové a výkresové dokumentace v oblasti jednoúčelových strojů, montážních linek a robotických pracovišť.

Detail pozice

Hot-line

Popis pozice

Z důvodu kontinuálního rozvoje společnosti hledáme pro naše konstrukční oddělení nového kolegu, kterému se líbí realizovat své představy o funkčních strojích a chce mít možnost vidět a osahat si to co vymyslel. Jelikož dobrý tým je základ, nehledáme žádného sólového hráče, nebo neomylnou primadonu. Chceme náš kolektiv rozšířit o dalšího pohodového člověka, který dělá svou práci s nadšením a zápalem, protože ho zkrátka baví. Někoho kdo se nebojí přijít s vlastním nápadem, ale také umí popřemýšlet o názorech druhých. Někoho kdo oceňuje oboustranný respekt a férovou komunikaci. Kolegu, který vidí spíš řešení problémů místo miliónů důvodů proč by to nemělo jít.

Náplní jeho práce bude především návrh a konstrukce strojních zařízení a to od jednodušších přípravků až po sofistikované automatizované linky. Složitost úkolů se bude odvíjet od jeho možností a schopností, ale také od chuti rozvíjet se v oboru automatizace. Různorodost projektů je zaručena, jelikož se zabýváme rozličnými aplikacemi – od montáže a kontroly výrobků, až po manipulaci s nimi a jejich balení.

Nabízíme pracovní pozici pro kreativního kolegu s fantazií, kterého baví strojní konstrukce a nezáleží mu jen na tom co dělá, ale především s kým dělá. Věříme tomu, že kvalitní tým má být především postaven na kvalitních jedincích a proto dáváme důraz nejen na profesní úroveň našich kolegů, ale i na jejich charakter a na to jak fungují v kolektivu. Chceme mít kolem sebe lidi pozitivně laděné, kteří umí máknout když je potřeba, protože ví jak funguje tržní svět a také rozumí tomu, že to jestli bude chodit do práce s chutí a úsměvem záleží také hlavně na něm, protože firmu tvoří lidé…

Co by jsi měl mít

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • kreativita, samostatnost, časová flexibilita, pečlivost, týmový hráč
  • chuť učit se novým věcem
  • znalost 3D CAD (Solid Works výhodou)
  • praxe min. 2 roky v oboru konstrukce strojů
  • aktivní řidič B

Co můžeš mít u nás

  • zázemí stabilní a důvěryhodné společnosti se stálou klientelou
  • možnost seberealizace při rozmanitých projektech s využitím inovativních technologií
  • profesní růst a vzdělávací kurzy
  • dotované jazykové kurzy, individuální lekce
  • pružnou pracovní dobu
  • práce v přátelském kolektivu a moderním, novém prostředí
  • otevřené a férové jednání

Reference Zaměstnance

„Do firmy jsem nastoupil téměř před čtyřmi lety. Původně jsem se zabýval konstrukcí přípravků a statických konstrukcí. Profesně mě ovšem zajímala oblast automatizace a proto jsem nastoupil do společnosti De & Co Hranice, o které jsem věděl, že se již řadu let pohybuje v této oblasti. Překvapila mě přátelská atmosféra a také sdílení zkušeností v oboru, takže jsem brzy byl schopen sám vymýšlet zajímavé stroje. Také je super, že mám příležitost vypomáhat při montáži toho co sám vymýšlím. Kolikrát si pak uvědomím, že těm mechanikům někdy pěkně zatápím. U nás na firmě si cením především otevřeného jednání a také toho, že tady záleží i na mém názoru...“

Dalibor Kunc (Konstruktér)

    Jméno a příjmení *

    Nahrané CV

    Vaše zpráva

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

    2008

    Je rokem, od kdy rozvíjíme nabídku služeb pro naše klienty.

    Zjistit více

    < 500

    Více než 500 úspěšně dokončených projektů do konce roku 2019.

    26

    Dosavadní počet integrovaných šestiosých, paletizačních a scara robotů.